ПРО ЗАВОД ТОВ «ХАРПРОМТЕХ»

ТОВ «Харківський завод промислових технологій» – це провідне машинобудівне підприємство України з виробництва посудин, що працюють під тиском та виробів на їх базі. Наш завод виготовляє високоякісну, сертифіковану продукцію, що відповідає вимогам усіх вітчизняних та зарубіжних стандартів якості та безпечної експлуатації.
Головною метою ТОВ «Харпромтех» є створення рентабельної, конкурентоспроможної та якісної продукції на благо підприємства та наших клієнтів. Для досягнення цієї мети ми впровадили на підприємстві систему управління якістю, що відповідає міжнародному стандарту ISO 9001:2009 та керуємося нею у всіх аспектах виробництва.

АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ, ЩО ВИПУСКАЄТЬСЯ ПІДПРИЄМСТВОМ ВКЛЮЧАЄ:

  • балони автомобільні для зріджених вуглеводневих газів, тороїдної та циліндричної форми;
  • повітряні ресивери для компресорних установок з нержавіючої та вуглецевої сталі;
  • посудини під тиском промислового призначення, що застосовуються у багатьох галузях промисловості (машинобудівній, хімічній, фармацевтичній, харчовій тощо).

Підприємство отримало всі необхідні дозволи від Державного комітету України з нагляду за охороною праці на відповідну продукцію.

Виробничі потужності заводу оснащені необхідним сучасним обладнанням, мають відповідну інфраструктуру, а сама продукція виготовлена згідно зі всіма вимогами та стандартами.

Ведеться постійне навчання співробітників підприємства для підвищення їх кваліфікації. Привиготовленні виробів ми використовуємо високоякісне обладнання та матеріали. Зварювання посудин здійснюється на виробничих лініях, укомплектованих обладнанням фірми «Fronius». Ми використовуємо зварювальні гази фірми «Меѕѕеr», зварювальні матеріали фірм «Beller», «Esab».

На підприємстві здійснюється порошкове фарбування виробів, що забезпечує високі характеристикиміцності, хімічну стійкість лакофарбового покриття та естетичні вимоги, що пред’являються до даного виду продукції.

Кожен виріб проходить повний комплекс випробувань і контроль якості, що гарантує повну безпеку при експлуатації. Матеріально-технічна база заводу дозволяє реалізовувати проекти високого ступеня складності.