1. Питання:

Купив балон автомобільний «під запаску» Вашого виробництва, обсяг 42 літри. На заправці мені заправили 46 літрів !!! Як таке можливо!?

Відповідь:
Добрий день! Робочий об’єм балона становить 80% номінального, у Вашому випадку, 33,6 л. Після досягнення цього об’єму на мультиклапані і на паливороздавальній колонці повинен спрацювати відсікач. У зимовий час за рахунок зменшення пружності парів пропану, робочий тиск може досягатися при трохи більшому об’ємі газу … Але помістити в балон місткістю 42 літри 46 літрів газу неможливо. Судячи з усього, Ви зіткнулися з недобросовісною АГЗП.
Порада: звернутися в сервісну службу для регулювання мультиклапана на відсіч при 80% заповнення балона від його номінального об’єму.

2. Питання:

Вітаю! На балон 50 літрів, циліндричний ТОВ «Харпромтех» відсутній паспорт. Чому?

Відповідь:
Добрий день! Відповідно до «Правил будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском» (НПАОП 0.00-1.59-87, п.10.1.3 *), паспортом забезпечуються балони об’ємом понад 100 л. Вся необхідна інформація про Ваш балон знаходиться на табличці, привареній до корпусу.

3. Питання:

Добрий день! Хочу придбати ресивер повітряний, об’ємом 900-1000 літрів. Тиск 10 атмосфер. Чи треба його реєструвати в котлонагляді?

Відповідь:
Добрий день! Посудини об’ємом до 1м 3 відносяться до 4-ї групи посудин, що працюють при температурі не вище 200 ° С, в яких добуток тиску в МПа (кгс / см2) на місткість в м3 (л) не перевищує 1,0 (10000) і не підлягають обов’язковій реєстрації в органах державного технічного нагляду на підставі «Правила будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском» (НПАОП 0.00-1.59-87, п.6.2.2 *). Тобто ресивер обсягом 900-1000 літрів з тиском 10 атмосфер не підлягають обов’язковій реєстрації в органах державного технічного нагляду.

4.Питання:

Необхідно ресивер V = 5м 3.Хочу минути реєстрацію в котлонагляді. Якщо купити 5-6 штук, об’ємом 900 літрів, Вашого виробництва? Тиск робочий 8 атмосфер. Площу для розташування ресиверів маю. Як їх поєднати між собою?

Відповідь:
Добрий день! Ресивер об’ємом 900 літрів з робочим тиском 8 атмосфер не підлягає реєстрації в органах державного технічного нагляду (НПАОП 0.00-1.59-87, п.6.2.2 *). Об’єднати ресивера можна за допомогою гнучких трубопроводів з площею перерізу не менше суми площ перерізів витрачених штуцерів (фланців) і робочим тиском не менше робочого тиску ресиверів.

5.Питання:

Вітаю! Потрібен ресивер. Знаходитиметься на вулиці, в цеху місця немає. Взимку – мороз! Що порадите? Метал не лопне?

Відповідь:
Добрий день! ТОВ «Харпромтех» має можливість виготовити ресивер зі сталі 09Г2С з мінімальною допустимою температурою стінки -40 … -70оС (в залежності від категорії) або з нержавіючих марок сталі з робочою температурою стінки від -253 оС до +610 оС.

6. Питання:

Купили ресивер Харпромтех моделі РВ 500.600-01. Загубили паспорт на ресивер. Як зробити дублікат?
Заздалегідь дякую.

Відповідь:
Добрий день! Ми маємо можливість зробити дублікат паспорта. Зв’яжіться будь ласка з відділом збуту за номером (050) 325 20 07 для більш детальної інформації.

7. Питання:

Для харчового виробництва потрібен ресивер діаметром 600 мм і тиском 1 МПа з нержавіючої сталі з гладкою внутрішньою поверхнею. У Вас можна такий придбати?

Відповідь:
Добрий день! ТОВ «Харпромтех» має можливість виготовити ресивер з нержавіючої сталі діаметром 600 мм і тиском 1 МПа з поліруванням внутрішніх швів або всієї внутрішньої поверхні.

8. Питання:

Вітаю! Наше конструкторське бюро розробило креслення ресивера, який потрібно встановити в діючу технологічну лінію. Чи можна у Вас виготовити такий ресивер?

Відповідь:
Добрий день! ТОВ «Харпромтех» має можливість виготовити ресивер за кресленнями замовника, після їх аналізу на відповідність діючим стандартам. В разі не відповідності стандартам, ми можемо запропонувати Вам скоригувати проект з урахуванням Ваших побажань.

9. Питання:

Чи можна встановлювати ресивери об’ємом 500 і 900 літрів в виробничому приміщенні, що для цього необхідно?

Відповідь:
Відповідь на Ваше питання Ви можете знайти в розділі N 6 НПАОП 0.00-1.59-87 р “Правила будови і безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском”.