Інженерно-конструкторська підготовка

На базі заводу створено конструкторсько-технологічне бюро, яке забезпечує інженерний супровід виробничих процесів, як заводу, так і сторонніх промислових підприємств. Швидке та якісне виконання робіт досягається за рахунок висококваліфікованого персоналу і оснащеності сучасним та передовим інструментарієм.

Виробництво заводу

  • Механічна обробка деталей. На заводі здійснюється широкий спектр механічних робіт: токарні, фрезерні, свердлильні, горизонтально-розточувальні, кругло-шліфувальні, довбальні, універсально-заточувальні та точильно-шліфувальні. Такий спектр можливостей дозволяє виготовляти широкий асортимент виробів різноманітної технологічної складності.
  • Штампувальне виробництво. Роботи даного виду здійснюються за допомогою гідравлічних та кривошипних пресів можливим зусиллям до 315 тон, що дозволяє виробляти широкий асортимент листового штампування, який характеризується різноманіттям технологічних процесів та інструментів і слугує хорошою базою для розвитку.
  • Зварювальне виробництво. Завод ТОВ «Харпромтех» використовує аргонодугове зварювання неплавким електродом (TIG), напівавтоматичне і автоматичне зварювання в середовищі захисних газів плавким електродом (MIG / MAG), а також ручне дугове зварювання (ММА). Зварювання здійснюється на лініях, укомплектованих обладнанням фірми “FRONIUS”. Використовуються зварювальні гази фірми “ELME MESSER GAAS”.

Для виготовлення посудин під тиском були розроблені і впроваджені спеціальні стенди, що дозволило виконувати високоякісні зварні з’єднання.

Працівники проходять періодичну атестацію відповідно до ДНАОП 0.00-1.16-96 та мають допуск до зварювання посудин, що працюють під тиском, з будівельних несучих та огороджувальних конструкцій. Керівництво зварювальними роботами проводить атестований керівник. Контроль зварювальних з’єднань проводять фахівці, атестовані з неруйнівного візуально-вимірювального, капілярного і ультразвукового контролю.

На виробництві є площі, що дозволяють якісно та в строк виготовляти нестандартні і негабаритні вироби.

  • Термообробка. Наше виробництво укомплектовано необхідним обладнанням для процесу термічної обробки маловуглецевих сталей шляхом теплового впливу з метою зміни їх структури та властивостей в заданому напрямку. Такий процес дозволяє, зберігаючи попередню форму виробу, зняти напругу і відновити пластичність після деформації. Після термообробки виріб може піддаватися новому циклу деформування або циклічному навантаженню. А ця властивість в металі є дуже важливою для виробів, що працюють під тиском.
  • Випробувальна станція. Кожна посудина, що працює під тиском та випускається на виробництві, проходить випробування пробним тиском на спеціалізованих стендах навченими фахівцями.
  • Фарбування. Ділянка порошкового фарбування оснащена сучасним обладнанням: камерами напилення та печами полімеризації. При фарбуванні виробу використовуються якісна порошкова фарба різних кольорів по RAL та текстури.
    Фарба наноситься після попередньої обробки поверхні, що збільшує адгезію та перешкоджає виникненню корозії під шаром фарби.
  • Система якості. На нашому підприємстві впроваджена система управління якістю, що була розроблена відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001. Сертифіковані фахівці постійно проводять внутрішній аудит системи якості відповідно до вимог ISO 19011: 2011.