O WYTWÓRNI HARPROMTEH SA

CHARKOWSKA WYTWÓRNIA TECHNOLOGII PRZEMYSŁOWYCH Sp. z o.o. — czołowa firma budowania maszyn Ukrainy z wytwarzania naczyń, które pracują pod ciśnieniem i wyrobów na ich podstawie. Nasza wytwórnia wytwarza wysokojakościową certyfikowaną produkcję, która odpowiada wymogom wszystkich krajowych i zagranicznych norm jakości i bezpiecznej eksploatacji.
Głównym celem HARPROMTEH SA jest utworzenie dochodowej, konkurencyjnej i jakościowej produkcji na korzyść firmy i naszych klientów. Dla osiągnięcia tego celu wdrożyliśmy na firmie system zarządzania jakością, odpowiadający normie międzynarodowej ISO 9001:2009 i kierujemy się ją we wszystkich aspektach wytwarzania.

WŚRÓD ASORTYMENTU PRODUKJI, KTÓRĄ PRODUKUJE FIRMA:

  • balony samochodowe dla sprężonych gazów węglowodorowych toroidalnej i cylindrycznej formy;
  • odbiorniki powietrzne dla agregatów sprężarkowych, ze stali nierdzewnej i stali węglowej;
  • naczynia pod ciśnieniem o przeznaczeniu przemysłowym, stosowane w licznych branżach przemysłu (budowania maszyn, farmaceutycznej, spożywczej, i in.).

Firma otrzymała wszystkie niezbędne pozwolenia w Państwowym Komitecie Ukrainy z Nadzoru za Ochroną Pracy na właściwą produkcję.

Moce produkcyjne wytwórni są wyposażone w niezbędne współczesne wyposażenie, posiada właściwą infrastrukturę, a sama produkcja jest wykonana zgodnie z wymogami i normami.

Prowadzi się stałe kształcenie pracowników firmy dla podwyższenia kwalifikacji. W produkcji wyrobów używamy wysokiej jakości sprzęt i materiały. Spawanie naczyń odbywa się na liniach produkcyjnych obsadzonych sprzętem firmy «Fronius». Używamy gazów spawalniczych firmy «Меsser», materiały spawalnicze firmy «Beller», «Esab».

Na firmie przeprowadza się proszkowe farbowanie wyrobów, co zapewnia właściwości wysokiej wytrzymałości, odporność chemiczną farby i lakieru oraz wymogi estetyczne, zastosowanych dla tego rodzaju produktów.

Każdy wyrób ma pełen zakres testów i kontroli jakości, co gwarantuje całkowite bezpieczeństwo podczas eksploatacji. Baza materialno-techniczna wytwórni pozwala realizować projekty wysokiego stopnia skomplikowania.